O nas

oklejanie auta zmiana koloru

Oklejamy samochody, łodzie, motocykle.

I robimy to świetnie.

W biznesie, ale też w życiu prywatnym, możemy zaobserwować bardzo charakterystyczny trend: potrzebę wyróżnienia się. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm, które funkcjonują w warunkach silnej konkurencji i bez stworzenia rozpoznawalnego wizerunku mogą po prostu zniknąć z rynku. Coraz więcej osób również szuka możliwości podkreślenia swojego indywidualizmu.

Jednym z najlepszych sposobów na to, by wreszcie się wyróżnić, jest oklejenie samochodu. To znakomita opcja zarówno dla firm, jak i dla prywatnych właścicieli. Dzięki profesjonalnemu oklejeniu auto może z miejsca stać się skutecznym nośnikiem reklamy, narzędziem promocji wizerunku marki lub po prostu efektownym obiektem zazdrości sąsiadów i innych kierowców. Jesteśmy firmą specjalizującą się w usłudze kompleksowego oklejania samochodów w celach biznesowych i prywatnych. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać.

 • Przygotowujemy projekty
 • Doradzamy w wyborze
 • Korzystamy z folii najlepszych producentów
 • Drukujemy na wysokiej klasy maszynachli>
 • Oklejamy samochody z dbałością o najmniejsze detale
 • Udzielamy X-letniej gwarancji

Oklejamy nie tylko samochody, ale też łodzie, motocykle, quady, zabudowy oraz wszystko, co tylko może być skutecznym nośnikiem reklamy.

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na jakość i jesteśmy pod tym względem bezkompromisowi. Jeśli zależy Ci na tym, by okleić samochód czy łódź z gwarancją wieloletniej trwałości, to dobrze trafiłeś. W naszym studio wykorzystujemy folie renomowanych producentów, jak 3M, Avery, Arlon, Hexis oraz Oracal. Nie eksperymentujemy z jakością, bo doskonale wiemy, że to na dłuższą metę się nie opłaca. Klient ma być zadowolony z efektu nie tylko w dniu odbioru auta, ale także po roku, dwóch, pięciu. Taki jest nasz cel.

Członkowie naszego zespołu mają wieloletnie doświadczenie w oklejaniu, dlatego możemy ich nazwać profesjonalistami. To ważna informacja dla Ciebie, ponieważ wyłącznie prawdziwi fachowcy mogą zagwarantować pełne bezpieczeństwo karoserii Twojego auta oraz znakomity efekt estetyczny.

Jak działamy?

Zawsze zaczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb klienta. Przed realizacją zaprosimy Cię na krótką rozmowę, podczas której ocenimy Twoje potrzeby i dobierzemy rozwiązania pasujące do Twojego budżetu. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, nie zaskakujemy klientów „nieprzewidzianymi kosztami”, działamy według ściśle ustalonego planu.

ikona projekt

Etap 1

Stworzenie projektu

ikona wydruk

Etap 2

Wydruk na wysokiej jakości folii

ikona montaż

Etap 3

Oklejenie z dbałością o detale

ikona gwarancja

Etap 4

Usługi serwisowe

Nasze marki

logo oklejaj
logo blueorb
logo oklejanie auta
logo blueorb
logo dobryobraz
logo matypodfotel

Doskonałe zaplecze technologiczne

Nawet najlepszy projekt nic nie znaczy bez profesjonalnego wydruku na wysokiej jakości folii. Dlatego stale inwestujemy w rozbudowę naszego parku maszynowego, dzięki czemu nie korzystamy z usług podwykonawców i w 100% odpowiadamy za cały proces produkcji: od projektu, przez wydruk, aż po montaż.

HP Latex 375

Hp Latex 375

Mimaki JV33-160

Mimaki JV33-160

Ploter tnący mimaki

Ploter tnący Mimaki CG-160 FX

ECOROLL 1600 - LAMINATOR

Laminator ECOROLL 1600

Stół VRoller

Aplikator stołowy VRoller

Oferujemy zarówno oklejanie mało- jak i wielkoformatowe, przy wykorzystaniu różnych rodzajów folii:

 • Folia ploterowa

Doskonale nadaje się do wyklejania takich elementów, jak logo, dane teleadresowe, nazwa firmy. Technologia polega na wycinaniu fragmentów z arkusza kolorowej folii.

 • Folia polimerowa

Wykorzystujemy ją w celu oklejenia płaskich elementów karoserii pojazdu. Można na niej nadrukować dowolny element graficzny.

 • Folia wylewana

Proponujemy ją najbardziej wymagającym klientom, którzy nie chcą iść na żadne kompromisy jakościowe i estetyczne. Folią wylewaną możemy okleić dowolne fragmenty pojazdu, nawet o dużych zakrzywieniach i nietypowych kształtach. To świetny sposób na bardzo efektowną reklamę.

 • Folia okienna OWV

Nazywana też folią perforowaną. Używamy jej do oklejania szyb pojazdów. Cechą szczególną folii są niewielkie otwory, które umożliwiają zachowanie dobrej widoczności z wnętrza pojazdu, ale nie z zewnątrz (skuteczna ochrona przed wścibskimi przechodniami czy włamywaczami).

 • Folia poliuretanowa (PPF)

Służy do zabezpieczenia oryginalnej powłoki lakieru przed uszkodzeniami. Jest najlepszym sposobem na to, by zachować karoserię w nienagannym stanie.

Nie wiesz, na którą opcję się zdecydować? Służymy kompetentnym doradztwem. Zadzwoń, napisz lub po prostu przyjedź. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i znajdziemy najlepsze rozwiązanie w ramach dostępnego budżetu.