Oklejanie tuningowe

oklejenie lusterka tuning

Świetny sposób na dodanie autu charakteru

Tuning to nie tylko spoilery, głośne tłumiki i ogromne felgi. To także forma gustownego upiększenia wyglądu samochodu, dzięki czemu auto wyróżnia się na drodze i przykuwa wzrok innych. Tym samym staje się powodem do dumy dla właściciela.

Oklejanie tuningowe jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swój indywidualizm, nawet zasiadając za kierownicą popularnego modelu samochodu. Dzięki folii z nadrukiem możemy w krótkim czasie całkowicie odmienić wygląd auta, dodać mu charakteru, sportowego wyglądu czy elegancji. Wszystko jest kwestią Twoich oczekiwań.

Dysponujemy profesjonalnym studiem graficznym, w którym tworzymy dowolne projekty zgodne z wizją klienta i idealnie dopasowane do konkretnego modelu samochodu. Możesz przedstawić nam zarys swojego pomysłu lub zdać się na inwencję naszych grafików, którzy specjalizują się w tworzeniu projektów na potrzeby tuningu optycznego.

Efektowny wygląd, skuteczna ochrona lakieru

Oklejenie samochodu (całości lub wybranych elementów) jest bardzo dobrym wyborem dla właścicieli, którym zależy na dodatkowym zabezpieczeniu oryginalnego lakieru przed zniszczeniem. Powłoka jest narażona na kontakt z piaskiem, kamieniami, solą, gradem oraz drobne szkody parkingowe. Specjalistyczna folia skutecznie chroni lakier przed zadrapaniami i uszkodzeniami, co w przyszłości znacząco wpłynie na cenę samochodu przy odsprzedaży. Oczywiście folię można bez żadnego problemu usunąć w dowolnym momencie.

Tuning optyczny wysokiej klasy

Korzystamy wyłącznie z folii najlepszych producentów: 3M, Avery, Arlon, Hexis oraz Oracal. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować nie tylko doskonały efekt estetyczny, ale także wieloletnią trwałość oklejenia. Oferujemy szeroki wybór opcji kolorystycznych oraz wykończeniowych, w tym: folie strukturalne z popularnym efektem karbonu i folie ochronne do lakierów (PPF).

  • Pełne bezpieczeństwo i ochrona oryginalnego lakieru
  • Znacznie niższy koszt w porównaniu do tradycyjnego lakierowania
  • Natychmiastowy, trwały efekt optyczny

Pamiętaj, że niefachowe przeprowadzenie oklejenia karoserii samochodu wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami, włącznie z uszkodzeniem oryginalnej powłoki. Powierz to zadanie specjalistom. Nie ryzykuj – w końcu chodzi tutaj o wygląd rzeczy, na której bardzo Ci zależy.

Sprawdź przykładowy cennik

*cena orientacyjna uwzględna zmianę koloru danego elementu poprzez oklejenie folią

Maska

oklejenie maski

od 399 zł

Dach

oklejenie dachu auta

od 399 zł

Lusterka

oklejenie lusterek

od 199 zł

Zderzak

oklejenie zderzaka

od 699 zł

Progi

oklejenie progów auta

od 499 zł

Inne

oklejenie klamki

od 99 zł

Wzorniki

Potrzebujesz inspiracji? Zajrzyj do wzorników trzech renomowanych producentów, z których folii korzystamy w naszym studio.

  • Wzornik Orafol
wzronik Orafol
  • Wzornik 3M
wzornik 3m
  • Wzornik Arlon
wzornik Arlon

Oklejanie tuningowe to najlepszy wybór dla Ciebie, jeśli:

  • Twoje auto niczym się nie wyróżnia i zaczyna Cię już nudzić
  • Nie chcesz wydawać sporej gotówki na usługi lakiernicze
  • Chcesz nadać swojemu samochodowi oryginalny, bardzo efektowny wygląd

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Ciebie. Gwarantujemy, że dzięki nam Twój samochód nabierze charakteru.